Seminář emoční inteligence 14.6.2012 od 17-18:30

07.06.2012 08:00

Připravili jsme pro Vás rodiče seminář, kde se dozvíte více o emocích, emoční inteligenci, kdy, jak a proč jí rozvíjet, dozvíte se o typech vrozeného charakteru pozorovatelného již v prvních měsících života, co je důležité při tvorbě bezpečné vazby s Vaším miminkem, a jak řešit problémové situace. Obsah je zaměřen na rozvoj dětí od narození do 3 let. Seminář je veden interaktivní a zábavnou formou, ve které nechybí ani diskuze a praktické příklady jak uvést teorii do běžných životních situací s miminkem a batolátkem.

Připadáte si někdy bezradná nad svým vzdorujícím děťátkem? Už vás někdy napadlo, kde jste udělali chybu? Nebo se zatím jen rozplýváte nad svým sladkým miminek a přemýšlíte, jak si ten radostný okamžik souznění zajistit i do budoucna? :-)

 

Délka semináře je 1,5 - 2 hodiny

termín čtvrtek 14.6. 17 - 18.30 (jedná se o druhou část, nicméně seminář je vhodný i pro ty, kteří neabsolvovali první část)

Cena 320,- Kč vč. pracovního sešitu (pro ty, kteří již absolvovali první část, cena 199,- Kč)

Registrovat se můžete na tento mail nebo přímo lektorce Michaele Ehrenbergerové z GoKids English, která vás bude kurzy provázet michaela.ehrenberger@gmail.com

Více se také dozvíte na https://www.anglictinaprodeti.net/index.html