Jak pomůže aromaterapie, povídání pro maminky - 19. a 26.3. - 10-11:30 hod

22.01.2010 21:04

19. 3.10 v pátek v 10 hodin

Aromaterapie na téma: „Aromaterapie v kuchyni“. Povídání o aromaterapii co dokáže v kuchyni. Všední i nevšední použití hořských i trpkých bylinek, a nebo sladkého koření při vaření, pečení či do salátů. Překvapivá inspirace, kterou můžete jednoduše použít ve své kuchyni.

 

26. 3. 10 v pátek od 10 hodin

Aromaterapie na téma: „Harmonie v rodině a kořen života“. Voňavé setkání, kde si povíme jak zharmonizovat svojí rodinu. A co udělat pro dobrou imunitu našich dětí přírodní péčí. Dovíte se co je kořen života a jak o něj pečovat. Jako laskominu ochutnáte kousek Baby masáže. A vaše důležité otázky.

 

2. 4. 10 v pátek od 10 hodiny

Aromaterepie na téma: „ Soustředěná mysl“. Povídání o učení, přijímaní a hlavně podržení nových informacích v hlavě. Čeká Vaše dítě důležitá zkouška a nesoustředí se na učení, nebo vy sami máte předsebou náročnou pracovní schůzku, project a cítíte, že Vás to stojí hodně úsilí ? Za pomoci přírodních esencí, projdeme tuto cestu učení, abychom zjistili jak koncentrovat mozek. Dále jak pomoct dětem při učení a lepší soustředěnosti na nové učivo. Navíc něco o únavě, nespavosti, stresech a zlobení.

16. 4. 10 v pátek od 10 hodin

Aromaterapie na téma: „A zase máme tu rýmu !?“. Voňavé povídání o olejových esencích, které mám mohou pomoci při rýmě, nachlazení, bolesti v krku nebo zoubků a horečce. Co všechno nás trápí s nástupem proměnlivého zimního počasí. A jak pomoci našem dětem, sobě i rodině. Prostor pro Vaše dotazy.

 

23. 4. 10 v pátek od 10 hodin

Aromaterapie na téma: „Slunění, a co potom…?“ Zamyšlení se nad sluněním a následnou přírodní péči o pokožku. Jaké důležité maličkosti je dobré vědět. Že sluníčko je dobré, ale je třeba se na něj dobře připravit. Co všechno snese dětská pokožka a co už nesnese dospělá kůže. Vůně esencí nás donese až k teplým paprskům slunce a bezpečnému opalování. Prostor pro Vaše dotazy.

 

30. 4. 10 v pátek od 10 hodin

Aromaterapie na téma: „Jsem těhotná a chci být v pohodě“. Jak si zpříjemnit těhotenství? Jak si pomoci či ulevit při případných obtížích? Co umí který olejíček a jak voní ? Povídání o těhotenství a porodu. Nezapomeneme ani na důležité období šestinedělí. Nebojte se strachů nebo stresů, poradíme, jak tuto dobu projít příjemně a uvolněně. Řekneme si něco o přírodní péči o pokožku dětí i maminek a teoretické spojíme s prožitkovým.

 

7. Baby masáže – 14., 21. a 28. 5. 10 v pátek od 10 hodin

Prosím, v případě zájmu se registrujte SMS na tel.: 724 639 040 nebo emailem info@veselycertik.cz. Potrebujeme znat: Vase jmeno, Vas mobil, email a jmena a vek deti, ktere budete potrebovat behem prednasky pohlidat v herne.

Více o daném tématu naleznete na www.sonka.napady.net