Otevřeny registrace na 2. pololetí a další novinky od 9.2.2009

06.12.2008 21:00

Pokud nyní budete procházet web Veselého čertíka, narzíte na tyto změny:

- jsou uzavřeny webové registrace na kroužky v tomto pololetí. V případě zájmu o zařazení ještě do konce ledna 2009, mě kontaktujte emailem.

- byly otevřeny registrace na kurzy a kroužky 2. pololetí, které začne 9.2.2009. Viz registrační formulář.

- je k dispozici (kromě aktuálního) i rozvrh na 2. pololetí. Má formát Google kalendáře, který umožňuje nejen Vás aktuálně informovat i o jednorázových akcích, ale především si můžete prostřednictvím šipky v pravém horním rohu nechat zobrazit např. jen kurzy pro rodiče nebo jen kurzy pro děti bez rodičů či aktivity pro rodiče s dětmi. Doufám, že si na nový formát brzy zvyknete a budete s ním spokojeni. Z novinek zmiňuji rozšíření dopolední školičky i na pondělí, kurz Baby Signs-znakování s batolaty, Soft skills pro ty, co na sobě chtějí pracovat nebo Aerobik mix v pátek dopoledne. Nový rozvrh zde.

- aktualizován byl i ceník kurzů a kroužků pro 2.pololetí. Z velké většiny zatím ponecháme ceny stejné jako v prvním pololetí, s výjimkou kroužků spojení s tvořením, kde musíme připočíst alespoň symbolicky cenu materiálu, kterou zatím hradil klub. Dále byl zaveden nový systém pro hodiny cvičení pro maminky, které také budou kurzy na celé pololetí, ale cenově zvýhodněné při předplacení 2 z nich. Zvýšena je cena materiálů pro hodiny Yamaha Class, neboŤ je i já nyní odebírám za vyšší cenu. Více zde.

- pokud se zaregistrujete a již jste na některý kroužek chodili, platba bude splatná nejpozději 7 dní před zahájením pololetí, tj. do konce ledna. Jelikož preferuji platbu na účet, každý, kdo zaplatí kurz převodem, obdrží jako dárek hodnotnou knížku "Feng-šuej na pracovišti" nebo vitamíny CEM-M. Pro nové klienty Veselého čertíka platí systém 1.ukázkové hodiny zdarma a povinnost platby do 2. hodiny kroužku.

- jistě jste si již všimli, že herna byla již nyní rozšířena na všechny všední dny 9-12 a 15-18 hodin. Chceme Vám psokytnout co nejvíce prostoru jako útočiště před nevlídným sychravým počasím.

- jak jste si již také zvykli, i v 2. pololetí pro Vás bude k dispozici obsluha recepce i obchůdku po celý den, resp.8-13 a 15-18 hodin.

- v sekci kontakty můžete sdělit vaše názory v nové Knize přání a stížností.