23.3. Velikonoční výtvarná dílna

15.03.2012 20:00

23.3. od 15 - 18hod se budeme připravovat na Velikonoce. Chystáme pro vás Velikonoční výtvarnou dílnu a focení s Velikonoční tématikou v parku

Budeme vyrábět velikonočního kohoutka, chundelatou ovečku a jarní zápich.
Program je určen dětem od 2let až po školáky. Zvány jsou též maminky, které mají ratolest ještě malou, ale rády by už něco tvořily.

Cena za dítě s rodičem je 150kč, za 2děti s rodičem 200kč. V ceně je zahrnuté tvoření, materiál a pobyt v herně po celé odpoledne. Z kapacitních důvodů je potřeba se na akci předem registrovat na info@veselycertik.cz nebo na recepci v klubu.

Součástí programu Velikonoce je také mini focení.

Focení bude probíhat v dolnopočernickém parku (přesné místo bude upřesněno) a pouze v případě příznivého počasí (nelze fotit za deště).

 

Trvat bude cca 15-20 minut a fotit budeme od 13 do 16.30 hodin.

Ti, kteří se budou účastnit naší akce budou mít speciální slevu. Pro ostatní bude 200 Kč za tři fotografie v digitální podobě + 75 Kč každý další fotka.  

Připraveny budou velikonoční rekvizity jako např. zajíčková čepička pro děti od dvou do čtyř let, zaječí ušiska, velikonoční vajíčka a mnoho dalšího.  Fotit bude fotografka Alena Sreflová z Alieska photography.

 

Fotit se bude podle časového harmonogramu. Termíny prosím obejdnávejte na alena.sreflova@centrum.cz a rovnou napište, zda se budete účastnit akce ve Veselém Čertíkovi.