Cesta do čertíka

 

Pěšky

 1. Z počernického parku vyjdete po schodech za restaurací Léta páně (s kočárky pohodlněji objedete za restaurací Al Mulino) a hned zabočíte doleva, vchod k nám je zadní vchod budouvy Léta páně. Na dvěřích je zvonek klubu a následně výtahem do 1 patra. Klub je vlevo od výtahu.

 2. Z ulice Národních hrdinů použijte vjezd pro auta na nádvoří v zámecké zdi (mezi kostelem a rybníkem). Vejděte do hlavních dveří v protější budově a vyjeďte výtahem i s kočárkem do 2. patra. Klub je vlevo od výtahu.

Autem

GPS souřadnice pro zadání do navigace: 50.088572, 14.580682

 1. Z Rajské zahrady, resp. Kyjí jeďte Broumarskou ulicí až na křižovatku světelnou s Českobrodskou. Na semaforech se dáte do leva a pojedete stále rovně až do Dolních Počernic na světelnou křižovatku, kde zahnete opět do leva.Podjedete viadukt a pokračujete rovně po ulici Národních hrdinů až k autobusové zastávce. Hned za ní zahnete doprava a vjedete velkou branou do areálu Dolnopočernického pivovaru.

 2. Ze Spojovací jeďte stále rovně po Českobrodské až na světelnou křižovatku v Dolních Počernicích (po pravé straně plotové a zahradní centrum). Na světlech zahněte doleva do ulice národních hrdinů a pokračujte přes mostek mírně doprava podél zdi zámku kolem dětského domova a kostela až k vjezdu na parkoviště restaurace Léta Páně (vpravo).

 3. Od IKEA Černý most přes jižní spojku, resp z Běchovic. Najeďte na jižní spojku směr centrum a sjeďte ihned na prvním sjezdu (cca po 1 km) na Dolní Počernice. Na T naproti Auto Exner zahněte doleva na Českobrodskou vedoucí z Běchovic do centra a jeďte až na další světelnou křižovatku. Na ní doprava do ulice Národních hrdinů a pokračujte přes mostek mírně doprava podél zdi zámku kolem dětského domova a kostela až k vjezdu na parkoviště restaurace Léta Páně (vpravo).

 4. Z Horních Počernic využijte zkratky pod Jižní spojkou. Z hlavní Náchodské odbočte do ulice Bojanovské a jeďte z kopce a dále rodinnou zástavbou až k bílé ceduli "Hostavice", kde zahněte doprava. Cca po 100 metrech po nadjetí Královéhradecké dálnice odbočte po hlavní doprava a pokračujte po ní až do Dolních Počernic. Ihned po připojení ulice Nad rybníkem zleva zahněte doleva na parkoviště restaurace Léta Páně.

 5. Z Jižní spojky od centra, resp. ze Štěrbohol sjeďte na sjezdu Dolní Počernice + Šterboholy. Na T zahněte doleva na ulici Národních hrdinů vedoucí ze Štěrbohol od Europarku a po ní dojeďte až na světelnou křižovatku po kopcem. Projeďte ji rovně do ulice Národních hrdinů a pokračujte přes mostek mírně doprava podél zdi zámku kolem dětského domova a kostela až k vjezdu na parkoviště restaurace Léta Páně (vpravo).

MHD

 1. Z Hloubětína, Rajské zahrady, Kyjí - autobus  110 na zastávku Dolní Počernice, dále pak bus 263 do zastávky Škola Dolní Počernice

 2. Z Černého mostu, Kyjí - bus 224 na zastávku Škola Dolní Počernice

 3. Ze Spojovací / Palmovky / Hrdlořez - autobus 109 na zastávku Dolní Počernice, dále pak bus 263 do zastávky Škola Dolní Počernice

 4. Z Depa Hostivař, Štěrbohol - autobus 263 na zastávku Škola Dolní Počernice

 5. Z  Želivského, Depo hostivař  - autobus 163 na zastávku Dolní Počernice, dále pak bus 263 do zastávky Škola Dolní Počernice

Vlakem

Nejbližší zastávka Praha - Dolní Počernice se nachází 10  - 15 min chůze od klubu. Staví tu každou půlhodinu vlaky z obou směrů na trati Praha Masarykovo nádraží - Kolín (Český Brod). Projděte rodinnou zástavbou kolmo na kolejové tratě (pokud jste přijeli od Prahy, použijte podchod na druhou stranu) ulicí Lanžovskou na ulici Novozomáckou (souběžná s vlakou tratí) po ní se dáte do prava  - proti směru příjezdu vlaku do centra Prahy. Dojdete až na křižovatku ulic Novozámecká a Národních hrdinů, zahněte doleva a jděte po ulici Národních hrdinů - po ní přes mostek kolem zámecké zdi za kostel do dvora , stáčíte se doprava k č.p. 3 a výtahem do 1. patra.